به وب سایت رسمی موسسه بلبرینگ کشمیری خوش آمدید!
بلبرینگ کشمیری - نمایندگی رسمی بلبرینگ zwz در ایران
تهران، خیابان سعدی جنوبی، کوچه ناظم الاطباء ، کوچه نفیسی، پاساژ جوانشیر، فروشگاه بلبرینگ کشمیری
021-33933463
021-33904595
0937-1184911

zwz بزرگترین کارخانه ی تولید بلبرینگ در چین می باشد که بیش از 75 سال تجربه و تخصص در تولید طیف وسیعی از بلبرینگها در ابعاد مختلف را دارا می باشد.
ظرف 10 سال گذشته با توجه به سرمایه گذاریهای مشترک توانسته در نحوه تولید،مواد اولیه ودر نهایت کیفیت محصول تغیرات زیادی انجام دهد.

سرمایه گذاری مشترکSKF با مجموعه یZWZ:
در سال 1997 شرکت SKF تقریبا 30 میلیون دلار در مجموعه ی ZWZ برای ساخت و فروش بلبرینگ های صنعتی سرمایه گذاری کرد.از آن زمان ،در 20 سال گذشته از طریق تبادل تکنولوژی ،مجموعه ی بلبرینگ ZWZ در تولید بلبرینگ های صنعتی به برتری دست یافته است.
در سال 1998 کارخانه های بزرگ KOYO و TIMKEN برای بلبرینگ های ماشینی و حرکتی خطی در مجموعه ی ZWZ سرمایه گذاری کردند.

با دارا بودن حمایت تکنولوژیکی و مدیریتی از پیشتازان دنیا در تولید بلبرینگ ZWZ،امروز توانایی ها و کیفیتی قابل قیاس با مارک های اصلی دنیا را دارا است.
ZWZ اولین های متععدی را به دست آورده است
اولین بلبرینگ صنعتی
اولین بلبرینگ ذوب آهن
اولین بلرینگ برای تانک های نظامی
اولین بلبرینگ واگن سازی
اولین بلبرینگ توپی چرخ جلو ماشین

گواهینامه های استاندارد بین المللی ZWZ:
ISO 9001-
QS 9000-
ISO 14000-
این  گواهینامه ها ،تصدیقی برای پایبندی ZWZ به استفاده از استانداردهای بالای کیفیت در تولید خود میباشد.
ZWZ مرکز تحقیقات مهندسی بزرگ تحمل بزرگ (مرکز تحقیقات مهندسی کوتاه)، که قبلا "مرکز تحقیقات تحمل بوته وفنگدین" شناخته شد، به عنوان "مرکز تحقیقات ملی فناوری" در سال 1995 توسط کمیسیون اقتصادی و تجاری وزارت امور خارجه، وزارت علوم و فناوری و اداره کل گمرک، و در سال 2009 توسط دولت "مرکز ملی تحقیقات مهندسی بزرگ تحمل بزرگ" تاسیس شد و در نوامبر 2013 به تصویب ملی رسید. مرکز تحقیقات مهندسی بزرگ تحمل بزرگ بر اساس مرکز تکنولوژی گروه ZWZ تنها مرکز مهندسی تحمل کننده است که توسط صنعت دولتی چین تایید شده است. این مرکز تحقیقاتی بزرگ مهندسی با مکانیزم تحول تکنولوژیکی قوی و توانایی های نوآورانه فناوری است که شامل طراحی، تست، بازرسی، تحلیل، تحقیق، شناسایی با هم هستند.
  

سازندگان و برندهای صنعت بلبرینگ


شرکت بلبرینگ FAG شرکت بلبرینگ INA شرکت بلبرینگ MPZ شرکت بلبرینگ NTN شرکت بلبرینگ SKF شرکت بلبرینگ timken شرکت بلبرینگ ZWZ
zwz اصلی سمینار دوبی ZWZ -SKF zwz اصلی بلرینگ zwz