به وب سایت رسمی موسسه بلبرینگ کشمیری خوش آمدید!
بلبرینگ کشمیری - نمایندگی رسمی بلبرینگ zwz در ایران
تهران، خیابان سعدی جنوبی، کوچه ناظم الاطباء ، کوچه نفیسی، پاساژ جوانشیر، فروشگاه بلبرینگ کشمیری
021-33933463
021-33904595
0937-1184911

SLEW BEARING

فروشگاه بلبرینگ کشمیری واردکننده ی بلبرینگ های اسلو برینگ در ایران میباشد که در صنعت جرثقیل-دستگاهای تونل زنی-توربین باد-تانک سازی استفاده میشود.
یاتاقان های آستین دار یک حلقه داخلی و یک حلقه بیرونی تشکیل می دهند ، که یکی از آنها معمولاً یک چرخ دنده را شامل می شود. آنها به همراه سوراخ های اتصال در هر دو حلقه ، انتقال قدرت بهینه با اتصال ساده و سریع بین اجزای دستگاه مجاور را امکان پذیر می کنند. مسیرهای باربری ، در رابطه با عناصر نورد و قفسها یا فاصله دهنده ها ، به گونه ای طراحی شده اند که بارهایی را که به صورت مجزا یا ترکیبی عمل می کنند ، و در هر راهنما نیز در خود جای دهد.
انتخاب یاتاقان مناسب ، می تواند یک چالش باشد ، خصوصاً در صورت وجود تقاضاهای سخت فنی ، قابلیت اطمینان یا اقتصادی. به عنوان مثال ، در این موارد ، سرویس مهندسی نرم افزار SKF می تواند محاسبات و شبیه سازی های پیشرفته ای را با استفاده از روشهای پیشرفته تجزیه و تحلیل برای بهینه سازی و اعتبارسنجی بهترین طراحی برای پاسخگویی به نیازهای مشتری ارائه دهد.
خدمات بازسازی SKF
SKF همچنین طیف گسترده ای از خدمات ارزش افزوده را در سراسر جهان برای یاطاقان های آستین دار ، از جمله ساخت مجدد آن ارائه می دهد. یاتاقان آستین با تنها 30 درصد از عمر خدمات محاسبه شده آن می تواند به خوبی ارزش تولید مجدد را داشته باشد. فرایندهای تولید مجدد استاندارد SKF می تواند عمر خدمات تجهیزات مهم را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.
مه اینها برای بهبود عملکرد تجهیزات چرخشی و کاهش هزینه کل مالکیت ترکیب شده اند.


/directory/bearingkeshmiricom/editor/turntable-bearings-250x250.jpg

سازندگان و برندهای صنعت بلبرینگ


شرکت بلبرینگ FAG شرکت بلبرینگ INA شرکت بلبرینگ MPZ شرکت بلبرینگ NTN شرکت بلبرینگ SKF شرکت بلبرینگ timken شرکت بلبرینگ ZWZ
zwz اصلی سمینار دوبی ZWZ -SKF zwz اصلی بلرینگ zwz